Experienta groaznica.
Produsul a venit botit, impachetat oribil, nicidecum la ce te ai astepta cand dai pe o fusta 100+ euro. Parea ca si **** a fost uitat pe un raft si trimis asa pe fuga, graba!
Mi s-a spus ca asa se comporta materialele naturale...dar personalul poate aranja/calca..
Oricat de frumoase ar fi produsele nu recomand si nici nu voi mai achizitiona.
Delicată , fină , deosebită
O rochie romantica! Calitatea materialului, croiala.....toate de nota 10.
O rochie minunata! Nu stii unde sa o porti mai intai. Imi pare o rochie pentru multe ocazii. Desi printul nu are nicio legatura, culorile aduc pentru mine un iz army sau safari, parca mi-as pune o palarie, niste cizme scurte din piele intoarsa perforata si m-as sui pe un cal (pentru o poza doar). Pica turnata, bumbacul e de calitate, asa **** ne-am obisnuit, iar detaliile de pe margine completeaza rochia cu mult farmec. Nu i-am putut rezista!


























