Culoare ,model care nu trece neobservat.Singura parte negativă este ,ca nu pun un nasture de rezervă .Asta am observat și la rochii tip cămașă .
Experienta groaznica.
Produsul a venit botit, impachetat oribil, nicidecum la ce te ai astepta cand dai pe o fusta 100+ euro. Parea ca si **** a fost uitat pe un raft si trimis asa pe fuga, graba!
Mi s-a spus ca asa se comporta materialele naturale...dar personalul poate aranja/calca..
Oricat de frumoase ar fi produsele nu recomand si nici nu voi mai achizitiona.
Delicată , fină , deosebită
O rochie romantica! Calitatea materialului, croiala.....toate de nota 10.


























